Stanisława Wyspiańskiego 25
65-036 Zielona Góra
Sekretariat ZSMS
sekretariat@zsms.zgora.pl

(68) 451 20 70

Karaoke w internacie!

Karaoke w internacie!

13 maja w naszym internacie odbył się wieczór karaoke. W zabawie wzięli udział zarówno odważni miłośnicy śpiewania, jak i osoby, które na co dzień są bardziej nieśmiałe. Dodatkową atrakcją było losowanie piosenek, co dostarczyło uczestnikom wielu emocji i śmiechu.

Wspólne śpiewanie przebiegało w radosnej atmosferze i było doskonałą okazją do integracji oraz dobrej zabawy. Dziękujemy wszystkim za udział! Kto czeka na powtórkę?