I Turniej Darta

W drugim półroczu roku szkolnego 2025/2026r. w Internacie Zespołu
Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zielonej Górze odbyły się rozgrywki I
Turnieju Darta. Uczestniczyło w nim łącznie 24 wychowanków
reprezentujących 7 grup wychowawczych.
W zaciętej walce zwyciężyli:
I miejsce Mateusz Aldinow (Gr 4),
II miejsce Tymon Humeniuk (Gr 3),
III miejsce Hanna Siemianowska (Gr 5).
Dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie, grę fair play oraz stworzenie
sportowej, serdecznej atmosfery podczas przebiegu zawodów.
Podziękowania:
Panu Romanowi Bień za przygotowanie pięknych dyplomów.
Organizatorzy:
Magdalena Zgaińska
Anna Suchocka






