Hejt, cyberprzemoc i konsekwencje prawne

29 kwietnia mieszkańcy internatu uczestniczyli w spotkaniu z panią Wiolettą Sokołowską-Domagałą z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Tematem prelekcji był – hejt, cyberprzemoc oraz konsekwencje prawne.
Podczas spotkania młodzież dowiedziała się, jak rozpoznawać hejt, cyberprzemoc, jak reagować na takie sytuacje oraz jakie skutki prawne mogą ponosić sprawcy. Była to cenna lekcja dla naszej młodzieży.



