Menu główne

Owocowy podwieczorek

W minioną środę po raz kolejny mieliśmy okazję częstować naszych mieszkańców pysznymi i zdrowymi owocami w ramach akcji „Owocowy podwieczorek”, która promuje zdrowe  odżywianie i zdrowe przekąski. 

Owoce cieszą się tak wielkim wzięciem i zainteresowaniem, że akcja odbywa się cyklicznie. 

Smacznego!