27 maja w internacie odbył się integracyjny teleturniej „Mistrzowski Duet”, zorganizowany przez panią Annę Suchocką. Uczestnicy, pracując w parach, mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę, spostrzegawczość, refleks oraz umiejętność współpracy.
W programie znalazły się zagadki sensoryczne, zadania logiczne oraz konkurencje z wykorzystaniem multimediów. Teleturniej dostarczył uczestnikom wielu emocji, a także był doskonałą okazją do integracji i wspólnej zabawy.
Ależ to była rywalizacja! Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy uczestnikom zaangażowania oraz świetnych wyników!